Jesteś tutaj: Start / Aktualności / KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

16 marca 2020

Zmiany w funkcjonowaniu Archiwum Państwowego w Malborku

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn.13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej zagrożenia epidemiologicznego w związku z zakażeniami wirusem SARS-Co V-2( Dz.U. z dn.13 marca poz.433) informujemy, że od 14 marca 2020 r. do odwołania Dyrektor Archiwum Państwowego w Malborku wprowadza ograniczenie funkcjonowania działalności Archiwum Państwowego w Malborku wyłącznie do zadań niezbędnych do zapewniania pomocy obywatelom.
Wyłączona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów. Większość pracowników Archiwum pełni swoje obowiązki w formie pracy zdalnej, a kontakt z nimi jest możliwy wyłącznie za pomocą poczty elektronicznej.
Prosimy zatem o kierowanie spraw na adres sekretariat@malbork.ap.gov.pl  lub za pośrednictwem skrzynki Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP.
Dodatkowo uprzejmie informujemy, że z przyczyn organizacyjnych znacznie wydłuży się czas realizacji wniosków kwerendalnych.
Odwołujemy również wszystkie spotkania, szkolenia, konferencje i posiedzenia, które miały odbyć się w naszym urzędzie w tych dniach..

Za powyższe niedogodności przepraszamy i dziękujemy za okazane zrozumienie.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-03-16
Data publikacji:2020-03-16
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:ArchiwumAPE
Liczba odwiedzin:550865